Konto użytkownika

Zanim się zalogujesz lub utworzysz nowe konto zapoznaj się z aktualnym brzmieniem Regulaminu serwisów (wraz z polityką prywatności). Ostatnia zmiana: 05.11.2015 r.).

Informujemy, że dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez Fundację Centrum Kopernika z siedzibą w Krakowie, Plac Szczepański 8, 31-011 Kraków oraz spółkę Tygodnik Powszechny sp. z o.o., zwanej dalej „Tygodnikiem”, z siedzibą w Krakowie, ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków (niezależni od siebie administratorzy danych osobowych). Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane w celu świadczenia usług poprzez strony serwisów, zgodnie z treścią Regulaminu serwisów (wraz z polityką prywatności) oraz w celu marketingowym administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne celem świadczenia ww. usług. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. 

W tym miejscu założysz konto użytkownika, żeby móc się logować do serwisów:

Tygodnik Powszechny   Nauka i Religia

Granice Nauki   Filozofia w Nauce

Za pomocą jednego konta będziesz się mógł logować jednocześnie do nich wszystkich. Pomyśl o Powszechświecie jak o szwajcarskim scyzoryku: zamiast używać wielu narzędzi, masz pod ręką jedno.

Dzięki niemu otrzymasz też dostęp do opcji tylko dla zalogowanych Czytelników: będziesz mógł np. komentować, zapisywać teksty do przeczytania na później, czy dostawać wiadomości o ważnych wydarzeniach, które organizujemy.